Wypożyczalnia samochodów Poznań
+ 48 785 349 445
kontakt@coridon-cars.pl

Warunki wynajmu samochodów w Poznaniu

Rezerwacja samochodów

Wcześniejsza rezerwacja wypożyczanego pojazdu to gwarancja odbioru auta, które najlepiej spełni twoje oczekiwania. Wiemy, że nie zawsze można przewidzieć kiedy będzie potrzebny wynajem samochodu jednak zawsze gdy jest taka możliwość, wcześniejsza rezerwacja to najlepsze rozwiązanie. Przed rezerwacją dokładnie zapoznaj się z ofertą naszych samochodów oraz taryfami. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania to zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie Państwu doradzą.

Wynajmowany samochód można odebrać naszej siedzibie bądź (za dodatkową opłątą ) pojazd będzie dostarczony pod wskazany adres.

Prawo jazdy

Wynajmujący bądź kierowcy przez cały okres trwania wynajmu muszą posiadać ważne prawo jazdy oraz ważny dokument tożsamości.

Dodatkowy kierowca wypożyczanego pojazdu

W przypadku gdy wypożyczany samochód będzie prowadzony przez większą liczbę kierowców, doliczamy jednorazową opłatę w wysokości 10 EUR za każdą dodatkową osobę. Te same kryteria i wymagania dotyczące dokumentów i wieku stosują się do wszystkich kierowców.

Czas trwania wynajmu oraz umowa

Czas trwania wynajmu rozpoczyna się w chwili udostępnienia pojazdu Najemcy. Liczymy go opierając się o pełne doby (24h). Przedłużenie wynajmu powyżej 30 minut powoduje naliczenie następnej doby. Umowa najmu może być sporządzona maksymalnie na 30 dni. Dla wynajmów trwających dłużej niż 30 dni, po upływie tego okresu wystawiana jest częściowa faktura. Faktura końcowa wystawiona zostaje po zwrocie pojazdu przez Najemcę.

Formy płatności

Przyjmujemy płatności kartą kredytową, kartą płatniczą, przelewm oraz gotówką.

Ubezpieczenia

Wszystkie samochody wynajmowane przez firme Coridon Cars są objęte obowiązkowym ubezpieczeniem OC, AC i NW. Dzięki temu zyskujecie Państwo pełny spokój w trakcie użytkowania naszych samochodów.

Wyjazd poza granicę Polski

W przypadku wyjazdu poza granice Polski. Jesteście Państwo zobowiązani do pinformowania nas o państwa planach związanych z wyjazdem poza granice kraju.